Menu

Klimatyzatory Sezon2015

 WYSOKA JAKOŚĆ W DOBREJ CENIE !!!

CENNIK

 

Komory chłodnicze

OBUDOWY MODUŁOWE

 

 

Powstały w 1947 r koncern Airwell stał się liderem w produkcji urządzeń klimatyzacyjnych we Francji i w pozostałych krajach europejskich.Od momentu rozpoczęcia działalności sieć przedstawicielstw firmy Airwell stale się rozszerza i zajmuje kluczowe pozycje na rynku urządzeń klimatyzacyjnych w całej Europie. Airwell stale angażuje się w projektowanie, produkowanie i sprzedaż urządzeń, które najszerzej spełniają oczekiwania klientów. Dlatego tak bardzo kładzie nacisk na innowacje, jakość i serwis. W myśl tej strategii, Airwell obecnie oferuje szeroki zakres produktów zgodny ze zróżnicowanymi oczekiwaniami klientów ze wszystkich sektorów rynku.

 Elastyczność działania i komfort pracy, szybkie osiąganie zadanej temperatury,    cicha praca i optymalne sterowanie w zależności od temperatury zewnętrznej    są czynnikami powodującymi, że technologia DC INVERTER jest naprawdę opłacalna. 
Technologia DC INVERTER jako najbardziej zaawansowana technologia, została    zaprojektowana aby zapewnić   wysoki    komfort użytkownikom i prostotę montażu.
                                                                                   OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII 
W porównaniu z tradycyjnymi systemami o stałej wydajności, technologia DC Inwerter oszczędza do 30% energii (klasa energetyczna A).
Poprzez uniknięcie cyklów załączania i wyłączania sprężarki, technologia DC INVERTER umożliwia ciągłą pracę urządzenia poprzez płynną zmianę wydajności sprężarki w zależności od nastaw temperatury w pomieszczeniu. Poprzez dostosowanie się do aktualnych zysków bądź strat ciepła w pomieszczeniu, sprężarka nie musi się często załączać i wyłączać co gwarantuje wydajną i ekonomiczną pracę.

                                                                       CICHA PRACA
W porównaniu do tradycyjnych sprężarek o stałej wydajności, sprężarki DC VERTER umożliwiają zmienną   wydajność, dzięki czemu uzyskują redukcję   poziomu głośności oraz wibracji gwarantując cichą pracę.
                                                    
SZYBKIE OSIĄGANIE ZADANEJ TEMPERATURY
Płynna zmiana prędkości obrotowej sprężarki umożliwia utrzymanie stabilnej  temperatury w pomieszczeniu:  z  dokładnością do 0,5 stopnia.

                                           ZAKRES PRACY W TRYBIE GRZANIA DO -15 °C.
 Najnowsza technologia DC INVERTER, wykorzystująca ekologiczny czynnik chłodniczy R410A, umożliwia  efektywną pracę urządzenia (klasa energetycznaA) i wyjątkową wydajność w trybie grzania do temperatury zewnętrznej równej -15 °C.

                  

                                                                               

 

       


                                                                               


Coolmax Serwis

ul. Nocznickiego Tomasza 31A
01-918 Warszawa
tel.22 834-59-72 kom. 600 142 484

2007 © Coolmax Serwis
Klimatyzacja Warszawa
Chłodnictwo Wentylacja
Projekt & cms: www.zstudio.pl